Sada s perfopanelem 500x1000mm v.2

Kód: 100215
Neohodnoceno
3 587 Kč 2 964,46 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.1.2022
U panelu je možnost doobjednat držák na stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profi panely společnosti DRAGOTEK jsou kvalitní ocelové panely s dlouhou životností. Panely slouží pro instalaci příslušenství DRAGOTEK. Tyto panely mají navařené distanční sloupky pro přišroubování buď přímo na zeď anebo na držáky pro přišroubování na stůl. Jsou tvořeny plechem o síle 1,5mm. Tato tloušťka zajišťuje odolnost a spolehlivost jak pro použití v domácnostech tak do středního a těžkého průmyslu. Panely jsou tvořeny otvory 5x5mm, které zajišťují vysokou variabilitu rozestavění komponentů s maximálním využitím pro různé typy nářadí a jeho příslušenství. Díky těmto vlastnostem lze využít háčky pro držení jednoduchého nářadí, jako jsou kladiva tak ale i pro držení el. nářadí jako jsou aku vrtačky, mafliky, pily či jiné nářadí. Panely jsou chráněny povrchovou úpravou v odstínu RAL9006.

Držáky pro profi panely jsou tvořeny plechem o tloušťce 1,5mm. Jedná se o velmi kvalitní a pevný výrobek. Na rozdíl od plastových držáků tento výrobek vydrží roky. Držák se přidělává na profi panel Dragotek pomocí šroubů, tím je zabráněno nežádoucímu padání a je možné držák zatěžovat. Díky velké perforaci panelu lze rozmístit držáky na panel Dragotek v libovolných roztečích již od o 8mm. Držák je chráněn povrchovou úpravou v odstínu RAL3020 (červená). Na držáku jsou otvory pro připevnění o průměru 4,2mm. Díky těmto otvorům je možné přidělat držák na jakýkoliv povrch nejen panely Dragotek. Při použít vrutu s hmoždinkou lze přidělat držák Dragotek přímo na zeď či jakoukoliv dřevěnou desku.

Háky pro profi panely jsou tvořeny drátem o tloušťce 5mm a základnou o tloušťce materiálu 3mm. Jedná se o velmi kvalitní a pevný výrobek. Na rozdíl od plastových držáků tento výrobek vydrží roky. Hák se přidělává na profi panel Dragotek pomocí šroubů, tím je zabráněno nežádoucímu padání a je možné hák zatěžovat velkou váhou. Díky velké perforaci panelu lze rozmístit háky na panel Dragotek v libovolných roztečích již od o 8mm. Jsou určeny pro zavěšení dílenského vybavení a příslušenství. Háky jsou chráněny povrchovou úpravou Zn. Na háku jsou otvory pro připevnění o průměru 4,2mm. Díky těmto otvorům je možné přidělat hák na jakýkoliv povrch nejen panely Dragotek. Při použít vrutu s hmoždinkou lze přidělat držák Dragotek přímo na zeď či jakoukoliv dřevěnou desku. Háky lze použít na zavěšení libovolných věcí v domácnosti, jako jsou lopaty, košťata, rýče, kola, štafle, tlakové čističe a jiné a to díky možnosti přišroubovat hák přímo na zeď. Vruty a hmoždinky pro připevnění panelu na zeď jsou součástí dodávky. Nerezové šrouby, matky a podložky pro připevnění držáků a háků k panelu jsou součástí dodávky.

Barva: Panel - RAL 9006 (šedá),

Držáky - RAL 3020 (červená),

Háky - Zn (stříbrná),

Spojovací materiál - nerez

Povrch: prášková barva

Materiál: ocel

Otvor pro přidělání: 4,2mm

Vlastnosti: vysoce kvalitní povrch, velká tloušťka materiálu, dlouhá životnost, široká škála využití

Použití: domy, byty, sklepy, dílny, garáže, hobby místnosti, pracoviště

Způsob instalace: sešroubování (šrouby pro panel Dragotek), přivrtání (vruty do zdi či desky), hřebíky (dřevěné povrchy)

V případě zakázkové výroby Vám vytvoříme panely a příslušenství přesně na míru v požadovaných rozměrech i barvách.

 

Perfopanel o velikosti 500x1000mm je vybaven:

2x hák dvojitý 40 - 45° - 50
5x hák jednoduchý 45°- 100
5x hák jednoduchý 45°- 50
1x polička 350 x 100mm
1x polička 500 x 150mm
2x magnetický hák pr. 16
1x magnetické oko pr. 32

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Perfopanely sady
Hmotnost: 55 kg