Sada s perfopanelem 750x2000mm v.1

Kód: 100227
Neohodnoceno
8 795 Kč 7 268,60 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

U panelu je možnost doobjednat držák na stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profi panely společnosti DRAGOTEK jsou kvalitní ocelové panely s dlouhou životností. Panely slouží pro instalaci příslušenství DRAGOTEK. Tyto panely obsahují ocelový svařený rám z profilu 20x20x2mm a ocelové výztuže, které zajišťují maximální odolnost. Rám slouží taktéž pro přišroubování buď přímo na zeď anebo na držáky pro přišroubování na stůl. Jsou tvořeny plechem o síle 1,5mm. Tato tloušťka zajišťuje odolnost a spolehlivost jak pro použití v domácnostech tak do středního a těžkého průmyslu. Panely jsou tvořeny otvory 5x5mm, které zajišťují vysokou variabilitu rozestavění komponentů s maximálním využitím pro různé typy nářadí a jeho příslušenství. Díky těmto vlastnostem lze využít háčky pro držení jednoduchého nářadí, jako jsou kladiva tak ale i pro držení el. nářadí jako jsou aku vrtačky, mafliky, pily či jiné nářadí. Panely jsou chráněny povrchovou úpravou v odstínu RAL9006.

Držáky pro profi panely jsou tvořeny plechem o tloušťce 1,5mm. Jedná se o velmi kvalitní a pevný výrobek. Na rozdíl od plastových držáků tento výrobek vydrží roky. Držák se přidělává na profi panel Dragotek pomocí šroubů, tím je zabráněno nežádoucímu padání a je možné držák zatěžovat. Díky velké perforaci panelu lze rozmístit držáky na panel Dragotek v libovolných roztečích již od o 8mm. Držák je chráněn povrchovou úpravou v odstínu RAL3020 (červená). Na držáku jsou otvory pro připevnění o průměru 4,2mm. Díky těmto otvorům je možné přidělat držák na jakýkoliv povrch nejen panely Dragotek. Při použít vrutu s hmoždinkou lze přidělat držák Dragotek přímo na zeď či jakoukoliv dřevěnou desku.

Háky pro profi panely jsou tvořeny drátem o tloušťce 5mm a základnou o tloušťce materiálu 3mm. Jedná se o velmi kvalitní a pevný výrobek. Na rozdíl od plastových držáků tento výrobek vydrží roky. Hák se přidělává na profi panel Dragotek pomocí šroubů, tím je zabráněno nežádoucímu padání a je možné hák zatěžovat velkou váhou. Díky velké perforaci panelu lze rozmístit háky na panel Dragotek v libovolných roztečích již od o 8mm. Jsou určeny pro zavěšení dílenského vybavení a příslušenství. Háky jsou chráněny povrchovou úpravou Zn. Na háku jsou otvory pro připevnění o průměru 4,2mm. Díky těmto otvorům je možné přidělat hák na jakýkoliv povrch nejen panely Dragotek. Při použít vrutu s hmoždinkou lze přidělat držák Dragotek přímo na zeď či jakoukoliv dřevěnou desku. Háky lze použít na zavěšení libovolných věcí v domácnosti, jako jsou lopaty, košťata, rýče, kola, štafle, tlakové čističe a jiné a to díky možnosti přišroubovat hák přímo na zeď. Vruty a hmoždinky pro připevnění panelu na zeď jsou součástí dodávky. Nerezové šrouby, matky a podložky pro připevnění držáků a háků k panelu jsou součástí dodávky.

Barva: Panel - RAL 9006 (šedá),

Držáky - RAL 3020 (červená),

Háky - Zn (stříbrná),

Spojovací materiál - nerez

Povrch: prášková barva

Materiál: ocel

Otvor pro přidělání: 4,2mm

Vlastnosti: vysoce kvalitní povrch, velká tloušťka materiálu, dlouhá životnost, široká škála využití

Použití: domy, byty, sklepy, dílny, garáže, hobby místnosti, pracoviště

Způsob instalace: sešroubování (šrouby pro panel Dragotek), přivrtání (vruty do zdi či desky), hřebíky (dřevěné povrchy)

V případě zakázkové výroby Vám vytvoříme panely a příslušenství přesně na míru v požadovaných rozměrech i barvách.

 

Perfopanel o velikosti 750x2000mm je vybaven:

1x držák na šroubováky
1x držák na 8 klíčů vodorovný
1x držák na 8 klíčů svislý
1x držák na 13ks brusných kotoučů
1x držák vrtáků 32ks
1x polička 500 x 150mm
2x polička 350 x 100mm
2x box velký s držákem
2x box malý s držákem
4x hák jednoduchý 45°- 100
5x hák jednoduchý 45°- 50
2x hák dvojitý 40 - 45° - 50
1x magnetické oko pr. 25
1x magnetický hák pr. 16
3x magnetický hák pr. 25
2x magnetický kruh pr. 25
3x magnetický kruh pr. 20
1x skříňka 186760
1x skříňka 186741

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Perfopanel s rámem sady
Hmotnost: 55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: